REZULTATE LIGA CAMPIONILOR 29 SEPTEMBRIE 2015

30.09.2015

Hotweek face in paginile sale un scurt rezumat al meciurilor desfasurate pe data de 29 septembrie in cadrul grupelor Ligii Campionilor la fotbal.

LIGA CAMPIONILOR 29 SEPTEMBRIE 2015. Liga Campionilor a oferit marti, 29 septembrie, cateva partide pe cat de interesante, pe atat de spectaculoase atat prin numarul mare de goluri inscrise cat si prin rasturnarile de situatie.

LIGA CAMPIONILOR 29 SEPTEMBRIE 2015. In grupa E, Bayer Leverkusen a fost la doar cateva minute de realizarea unei surprize in deplasarea de la Barcelona. Oaspeti au condus cu scorul de 1-0 pana in minutul 80, gol Kyriakos Papadopoulos (min.22) insa catalanii au intors rezultatul pe final prin reusitele lui Sergi Roberto (min.80) si Luis Suarez(min.82).

LIGA CAMPIONILOR 29 SEPTEMBRIE 2015. In cealalta partida din grupa, BATE Borisov a depasit la limita pe AS Roma, scor 3-2 dupa ce la pauza o conducea cu scorul de 3-0. Golurile intalnirii au fost inscrise de Igor Stasevich (min.8), Filip Mladenovic (min.12 si 31) respectiv Gervinho (min.66) si Vasilios Torosidis(min.82).

Sursa foto: hotweek.ro